INFORMASJON
Åpningstider

Våre åpningstider er: 


Mandag, tirsdag onsdag og fredag, kl. 07.00 - 16.00

Torsdag 07.00 - 17.00

Lørdag stengt.

Kontakt

Tlf    32 23 46 70

Fax  32 23 46 80

Mail: ordre@skogholt.no

Åpningstider

Våre åpningstider er: 


Mandag, tirsdag onsdag og fredag, kl. 07.00 - 16.00

Torsdag 07.00 - 17.00

Lørdag stengt.

Kontakt

Tlf    32 23 46 70

Fax  32 23 46 80

Mail: ordre@skogholt.no

Kontakt Skogholt Hanskefabrikk AS

- Har du spørsmål ikke nøl med å ta kontakt.
Buskerud / Oslo

Trond Gunnerød

Mob: 911 58 974

trondg@skogholt.no

Buskerud/Drammen

Heidi Skogholt

Mob: 918 55 640

heidi@skogholt.no

Vestfold/Drammen

Håvard Skogholt

Mob: 959 12 777

havard@skogholt.no

Vestfold/Telemark/Oslo

Arvid Øverland

Mob: 476 78 918

arvid@skogholt.no

Forhandlere hele landet

Jo Arne Skinstad

Mob: 911 76 330

jo-arne@skogholt.no

Østfold/Drammen/Oslo

Yngve Schøyen Frise

Mob: 911 58 971

yngve@skogholt.no

Verktøy hele landet

Glenn Roger Hansen

Mob: 906 18 381

glenn@skogholt.no

Ordrekontor

Tlf. 32 23 46 74

ordre@skogholt.no

Butikk/kasse

32 23 46 70

butikk@skogholt.no

Pakkeri/logotrykk

32 23 46 78

pakking@skogholt.no

Regnskap

Dorthe Thoen Tollefsen

Tlf. 32 23 46 75

dorthe@skogholt.no